Koncert Sportovní slavnost 2020

Děkujeme všem hostům, kteří se zúčastnili odloženého koncertu letošní Sportovní slavnosti. Doufáme všichni, že nepříjemná situace vzniklá nárazovým rozhodnutím Krajské hygiencké správy, byla vykoupena uskutečněním tohoto koncertu v náhradním termínu a zároveň děkujeme kapelám ŠKWOR, Green Day revival a D-Rockům za vstřícnost při vyjednání náhradního termínu.

Výkonný výbor TJ Spartak Chuchelná

 

Zpráva Petra Depty:

Ohlédnutí za SPORTOVNÍ SLAVNOSTÍ CHUCHELNÁ 2020.

 

Jako každý rok výkonný výbor TJ Spartak Chuchelná již v loňském roce schválil konání tradiční sportovní slavnosti s kulturním programem. Byly nasmlouvány kapely D-ROCK, GREEN DAY revival Praha a hvězda večera nu metalová/hard rocková kapela ŠKWOR. Termín kulturní části byl stanoven na pátek 17. 7. 2020.  Sportovní část byla naplánována na sobotu 18. 7. 2020.

Nikdo z nás pořadatelů však netušil, jak vše ovlivní „doba koronavirová“. Vzhledem k červnovému vývoji situace výbor TJ rozhodl o uskutečnění akce s povolenou účastí maximálně 1000 osob.

V den konání byli připravení pořadatelé, zajištěno veškeré občerstvení, připravené podium, ozvučení a kapely byly na cestě. Vše však zhatilo vyhlášení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje o zrušení všech veřejných akcí s okamžitou platností. Jako organizátoři jsme tento zákaz museli respektovat a akci 4 hodiny před jejím začátkem zrušit. Situaci jsme hned řešili a začala jednání o náhradním termínu akce. S velkým úsilím a vstřícností všech zúčastněných stran se podařilo kulturní akci přesunout na 29. 8. 2020. Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem hostům, kteří měli zakoupeny vstupenky za trpělivost, pochopení a důvěru.

Jak jistě víte, nakonec se vše v dobré obrátilo a kulturní akce se skutečně 29. 8. 2020 konala. V 19 hodin jsme mohli přivítat prvního vystupujícího kapelu D-ROCK. Představili se vlastním repertoárem, který všichni známe. Následovala skupina GREEN DAY revival Praha, která skvěle interpretovala největší hity této americké skupiny. Největší hvězdou večera byl koncert české kapely ŠKWOR.

Devadesátiminutový koncert doplněný ohnivou show jsme si všichni moc užili.

Píseň „Síla starej vín“, kterou se kapela ŠKWOR loučila, zněla nocí spolu s námi celou Chuchelnou.

Za pořadatele jsme velice rádi, že zákeřný koronavir a ani dopolední deštivé počasí nás ani vás neodradilo.  Akce byla vyprodána a účastníky byla hodnocena velice kladně, jako jedna z nejlepších za poslední léta. Děkujeme všem, kteří se podíleli na této náročné organizaci a zajistili bezvadný průběh této akce.

Sdílet