Informace pro majitele vstupenek ŠKWOR2020

Vážení hosté,

jak již bylo jednou avizováno, koncert kapely ŠKWOR je přeložen na 29.8.2020. TJ Spartak Chuchelná se podobně jako ostatní organizátoři kulturních akcí musí v této vypjaté situaci, kterou nezavinil samotný pořadatel, řídit současnou legislativou, a to zejména zákonem č. 247/2020 Sb. tj. Zákon o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. 

Přednostně je potřeba říci, že vstupenky jsou nadále platné.

Pořadatel již ohlásil termín náhradní akce a splňuje tak podmínku ochranné doby dle §5 (2) b) výše uvedeného zákona. Pořadatel se rozhodl, že v případě zrušení i náhradní akce bude zpětně vyplaceno vstupné, které lze tedy nárokovat nejdříve od následujícího dne od náhradního termínu konání akce tj. od 30.8.2020. Rozhodnutí o zrušení akce může přijít samozřejmě dříve, poté bude nejspíše i zde nastaven nový termín pro proplacení vstupného.

Všem hostům se ještě jednou omlouváme za tyto nepříjemnosti, avšak doufáme, že samotný koncert kapely v náhradním termínu zahladí spoustu negativity, kterou nám způsobila některá ukvapená rozhodnutí našich státních orgánů.

Sdílet