Služovice „B“ – Chuchelná „B“ 3:1 (1:1)

Ve čtvrtek 2. září odehrálo naše „B“ mužstvo přeložený zápas venku proti Služovicím „B“. Naše „lvíčata“ chtěla hrát především se zabezpečenou obranou a neinkasovat, ale rozhodně ne bránit. To se ukazovalo i na hře. Stejně tak jako soupeř, dnes posílený o výborného brankáře z „A“ týmu, tak i naši hráli celkem pěkný fotbal. Troufám si říci, že v některých aspektech jsme byli lepším týmem. V úvodu zápasu se oba týmy, jak se říká, rozťukávaly. Od 10. minuty začala ovšem naše hra mírně mít navrch. Vytvořili jsme si několik čistých gólových šancí, které se bohužel v síti hostí neocitly. Soupeř ovšem se zakončením neváhal. Po centru skrz naši šestnáctku hostující záložník míč kopl pod brankářem Halfarem, který směřoval mimo bránu. Sudí ovšem odpískal rohový kop hostí. Na centrovaný míč Halfar bohužel nedobře zareagoval a ten se zatočil do brány. Tak jsme prohrávali, řekl bych překvapivě, v 20. minutě 1:0. Naše hra nebyla tímto moc ovlivněna, protože jsme opět hráli dopředu a dařilo se nám dělat soupeři problémy. Takové problémy, až byl soupeř donucen faulovat v pokutovém území. K exekuci pokutového kopu se postavil Štefek a dělovou ranou k pravé tyči srovnal skóre. 1:1. Do konce poločasu se hrál vyrovnaný fotbal. Do druhého poločasu jsme nastupovali bez zraněného Štefka. A zranění nás provázela i dál. Byli jsme nuceni vypotřebovat všechna střídání. Hráči zvyklí hrát celý zápas jiný post náhle museli měnit své pozice. To se podepsalo i na hře. Sehranost šla velmi dolů a soupeř toho využil, když v 75. minutě skóroval. Naši potom vsadili vše do útoku, avšak vsítit se nedařilo. Soupeři se tak otevíraly cestičky do „brejků“ a v 90. minutě jim také jeden vyšel. Zápas tak skončil 3:1 ve prospěch domácích. Ve zkratce: Naši dostačující hru narušila nedobrovolná střídání.

Soupiska Chuchelné:

Halfar, Zahradník, Hartoš, Fichna, Budzel, Kamrád R., Kotrč, Štefek, Valenta, Koval, Kupčík

Střídali: Rolný, Obrusník, Kamrád L.

Sdílet