Chuchelná „B“ – Deportivo Opava 0:1 (0:0)

První domácí utkání „B“ mužstva Chuchelné se hrálo na náhradním hřišti. Soupeřem bylo mužstvo opavské fotbalové legengy Tondy Banetky .
Po prvních deseti minutách, kdy měli navrch hosté, se utkání vyrovnalo a dominovaly především obrany. Stínem utkání bylo zranění domácího Ondřeje Gargoše v poslední minutě I.poločase. I II.poločas se hrál zajímavý fotbal a čekalo se na první gól. Ten se podařilo vstřelit hostům, když v 75.minutě střela z dvaceti metrů změnila směr tečí domácího obránce a skončila v síti. Domácí se snažili vyrovnat, Roman Kamrád trefil jen tyč. Bohužel se z velkého tlaku a několika šancí domácím nepodařilo vyrovnat. I když se hosté, kteří jsou určitě aspirantem na postup z naší třídy, ukázali v dobrém světle, zápasu by slušela remíza.

Sestava Chuchelné „B“ :Halfar, Hartoš, Zahradník, Fichna , Budzel, Kamrád, Kotrč, Štefek M., Gargoš O., Lejnar, Kupčík, střídající: Galčan, Obrusník M., Fojtík J.

Sdílet