Chlebičov – Chuchelná 2:2 (1:1)

V neděli 22. srpna naše „A“ družstvo odehrálo mistrovské utkání na půdě SK Viktorie Chlebičov. Od první minuty jsme soupeře přehrávali. Všechny herní statisktiky mluvili pro nás, bohužel mezi nimi i kolonka s neproměněnými šancemi, kterých jsme si již v úvodu vytvořili několik. V 10. minutě se soupeř dostal poprvé k našemu pokutovému území, kde se domácí útočník srazil s Valentou a sudí odpískal penaltu, které snad nevěřil ani sám útočící hráč. Tak Chuchelná prohrávala od 10. minuty 1:0. Tahle nespravedlonost však naše chlapce neodradila od bojovnosti, avšak pořád ne a ne skórovat. Až v 32. minutě Müller střelou z hranice šestnáctky srovnal skóre. Do konce prvního poločasu jsme byli stále aktivnějším týmem, avšak gól již nepadl, tak jsme do kabin odcházeli s výsledkem 1:1. Druhý poločas začal podobně jako ten první. Byli jsme stále herně na tom lépe, ale v 52. minutě se nepovedlo naší defenzívě odkopnout balon, který se dostal až k soupeři a ten sám a nekrytý hlavičkoval do protipohybu dobře chytajícího brankáře Anděla a uspěl. 2:1. V 64. minutě Faika rozehrával rohový kop. Míč se k němu odrazil nazpět a náš stoper vypálil přesnou ránu k bližší tyči, kterou domácí brankář nepokryl 2:2. Hra se po tomto gólu srovnala, i když nebezpečnější jsme byli spíše my. Vytvořili jsme si ještě pár šancí, ale zakončit se bohužel nepovedlo . Takže naše první venkovní utkání, které se vyznačovalo dobrou hrou našich a neproměněnými šancemi, skončilo remízou 2:2.

Sestava TJ Spartak Chuchelná

Anděl

Faika
Michalík Valenta Fojtík

Pillar Nedvěd Gargoš Lejnar

Boček Müller

Střídali:

Koval, Stoklasa, Šrámek

Sdílet