Horní Lhota – Chuchelná „B“ 0:2 (0:1)

K prvnímu mistrovskému utkání podzimu 2010 zajíždělo naše „B“ mužstvo do Horní Lhoty. Úvod zápasu naznačoval, že domácí se budou na svém úzkém školním hřišti prosazovat nátlakovou hrou s nakopávanými míči do pokutového území. První branku utkání však dali již ve 13.minutě hosté, když nedorozumění domácího stopéra a brankáře využil Marián Obrusník. K němu se odrazil míč a nebyl problém ho dopravit do prázdné branky 0:1. Domácí poté zatlačili Chuchelnou na svou polovinu. Z toho Horní Lhota vytěžila jen nastřelené břevno a velkou příležitost domácí stopéra, který hlavou mířil jen vedle branky. I ve II.poločase měli většinu hracího času míč na kopačkách domácí. Opět z toho vytěžili jen břevno. Dobře zorganizována obrana hostů tlaku odolávala. V 70.minutě se po rohu Imricha Kotrče, zmatku v obraně domácích, dobře orientoval Daniel Kupčík a opět do prázdné branky zvyšoval na 0:2 !! Domácím nebylo v tomto utkání souzeno dát branku, neboť už v nastaveném čase se domácímu útočníkovi nepodařilo proměnit samostatný nájezd na branku hostů. Chuchelná v tomto utkání vyučovala z produktivity.

Sestava Chuchelné „B“ : Halfar, Budzel, Zahradník, Fichna, Hartoš, Jiřík, Kotrč, Valenta D., Štefek, Obrusník , Kamrád L.. Střídající: Kupčík, Fojtík J., Galčan

Sdílet