Chuchelná – Úvalno 1:1 (0:0)

Premiéru v této sezóně sehrálo naše „A“ mužstvo dne 15. srpna na domacím hřišti proti týmu TJ Družstevník Úvalno. Už od začátku bylo patrno, že soupeř sem přijel s defenzivní taktikou. Po úvodním hvizdu se zdálo, že má náš tým mírnější převahu, avšak po půlhodině hry se hra vyrovnala a do šaten odcházeli hráči s nerozhodným výsledkem 0:0. Konec prvního poločasu byl poznamenám nepřesnou hrou na obou stranách a tento trend vydržel i po změně stran. V 62. minutě se po chybě domácích otevřel prostor krajnímu záložníkovi hostí a ten přesnou přihrávkou do pokutového území našel útočníka, který v těžké pozici a se štěstím skóroval. Naši se začali snažit o hru více dopředu, která se zprvu zdála být zbrklá, ale poté již sklidila ovoce. Nejprve v 90. minutě odpískal sudí penaltu po zákroku na Pillara v pokutovém území, kterou ještě Müller neproměnil, avšak z následující akce po faulu na Kovala a po jeho následném centru si vlastní hráč tečoval balon do sítě. Tak utkání, které bylo poznamenano nepřesnou hrou a nesportovním chováním hostů, skončilo smírně 1:1.

Sestava domácích:

Anděl

Faika
Michalík Valenta Fojtík

Stuchlík Nedvěd Stoklasa Lejnar

Boček Müller

Střídali:

Kamrád, Koval, Pillar

Sdílet