Darkovice „B“ – Chuchelná „B“ 2:1 (2:0)

Poslední mistrovské utkání odehrálo naše „B“ mužstvo v Darkovicích. Opět se v I.poločase nevyvarovalo chyb s obsazováním hráčů soupeře a 2x se na to ve 34. a 40. minutě doplatilo. II.poločas se hrál jen z povinnosti. Chuchelná zdramatizovala zápas až deset minut před koncem utkání. Z rychlého protiútoku Jan Gatnar postupoval sám na branku soupeře, přihrál nekrytému Přemyslu Škobránkovi, pro kterého nebyl problém umístit míč do odkryté branky. To již bylo bohužel pozdě. Pozitivem snad i pro příští sezónu je, že hráči mají zájem za mužstvo hrát, bez pomoci zkušenějších hráču z I.mužstva se však neobejdou. Bohužel v letošní jarní sezóně nefungovala spolupráce mezi A a B mužstvem.

Sestava Chuchelné „B“: Halfar, Kamrád R.,Zahradník, Jiřík, Hartoš, Kupčík, Obrusník M.,Valenta, Šmatlák M., Kamrád L., Gatnar . Střídající: Fichna Fojtík J., Škobránek

Sdílet