Budišovice – Chuchelná „B“ 3:2 (1:2)

Vedoucí tým soutěže si nepřipouštěl ztrátu bodů v tomto utkání a již od 2.minuty vedl. Hosté dobře bránili, největší problémy domácí obraně dělal hostující útočník Jan Gargoš. Za faul na něho , v 26.minutě , se kopala penalta, kterou Hynek Lejnar bezpečně proměnil. K údivu všech přítomných šli do vedení ještě do I.poločasu hosté. Výstavní branku dal Jan Gargoš Ve 40.minutě prokličkoval od půlící čáry přes několik hráčů a před pokutovým územím vystřelil bodlem do šibenice !! Celý II.poločas se hosté statečně bránili. Jiří Fojtík odmítl z náhodného protiútoku zvýšit na 3:1 pro Chuchelnou. Nakonec musel zaúřadovat hlavní rozhodčí. Minutu před koncem hrací doby odpískal proti hostům vymyšlenou penaltu, kterou domácí hráč na dvakrát proměnil a v nastaveném čase, po rohovém kopu, domácí strhli vítězství na svou stranu.

Sestava Chuchelné „B“: Halfar, Budzel, Zahradník, Jiřík, Hartoš, Kupčík, Obrusník, Gatnar, Kamrád, Gargoš J., Lejnar. Střídající. Fojtík J., Šmatlák M., Fojtík M.

Sdílet