15.5.2010 Chuchelná „B“ – Hněvošice „B“ 0:2 (0:1)

Jak špatně funguje spolupráce mezi „A“ mužstvem a „B“ mužstvem v Chuchelné jsme se přesvědčili v sobotu 15.5.2010 při mistrovském utkání s Hněvošicemi „B“. Domácí Chuchelná nastoupila s 11 hráči bez náhradníků. Žádný hráč z lavičky „A“ nemohl nastoupit, i když „A“ mužstvo svůj nedělní zápas nakonec odložilo. To se vymstilo již v 10.minutě I.poločase, kdy se zranil domácí Martin Štefek a odstoupil. Od té doby hrála Chuchelná jen o deseti hráčích. I.poločas byl i tak vyrovnaný, branku se povedlo střelit hostům. II.poločas docházeli domácím síly, hosté toho využili vstřelením další branky a zaslouženě zvítězili.
I když situace v „A“ mužstvu výsledkově není růžová, image fotbalu v Chuchelné snad tvoří všechny mužstva!! Byla to prostě ostuda !!

Sestava Chuchelné „B“ : Kamrád R.,Hartoš,Budzel,Zahradník, Jiřík, Fojtík J.,Štefek M., Valenta, Halfar, Kamrád L.,Rolný

Další odkaz:
Odložené a přeložené utkání „A“ mužstva:
středa 26.5.2010 Dolní Moravice – Chuchelná zač.17,00hod.
středa 2.6.2010 Chuchelná – Úvalno zač.17,00hod.
středa 9.6.2010 Chuchelná – Břidličná zač..17,00hod.

Sdílet