Slavia Opava – Chuchelná

V neděli 25. dubna odehráli naši fotbalisté zápas proti Slavii Opava v Opavě. Do zápasu nastoupily obě mužstva vyrovnaně, ale domácím se po chybě Anděla dostali do vedení. V zápětí využil nesouhru domácího stopera s brankářem Lejnar a srovnal na 1:1. Do konce poločasu jsme si vypracovali tři tutovky, ve kterých nám chybělo jen trochu štěstíčka. Do druhého poločasu jsme nastoupili jako jiný tým, netvořili jsme si šance, špatně drželi míč a rozehrávka nám dělala velké problémy. Díky špatné rozehrávce Kotrče se uvolnil jeden z protihráčů, který projel mezi zbylými obránci jako nůž máslem a dostal domácí do vedení. Ke konci zápasu jsme hodně otevřeli hru a domácí pečetili na 3:1.

Sestava Chuchelné: Anděl, Kotrč, M. Fojtík, Fichna, Šrámek, Valenta, Koval, Stuchlík, Faika, Lejnar, O. Gargoš

Střídající: Nedvěd, Michalík, Štefek

Sdílet