Krásné Loučky – Chuchelná (2:0)

V sobotu 10. 4. 2010 naši fotbalisté vyjeli k druhému venkovnímu mistrovskému utkání do Krásných Louček. Našim fotbalistům především chyběla chuť k fotbalu a bojovnost, která zapříčinila naše velmi slabé držení míče v útočné fázi a hrubé chyby v obraně. Do kabin jsme odcházeli za stavu 1:0 a to zásluhou hlavně Tomáše Anděla, který vychytal několik soupeřových šancí. V druhém poločase se naše hra moc nezměnila. Netvořili jsme si šance, zbytečné ztráty míče a malá důraznost nás nevedla dál jak k půlící čáře hřiště. Zavedla nás akorát k druhé brance. Do 75. minuty jsme využili všechna střídání a hra se poměrně zlepšila, ale nepomohlo nám to ani k vstřelení prvního jarního gólu.

Sestava Chuchelné: Anděl, Kotrč, Fojtík, Kamrád, Šrámek, Valenta, Gargoš O., Stuchlík, Fichna, Lejnar, Faika

Střídající: Koval, Nedvěd, Štefek

Sdílet