Zápasy mužů 3. – 4. 4. 2010

Chuchelná – Slavkov 0:1 (0:0)
Bez zraněného Adama Nedvěda nastupovala Chuchelná ke svému prvnímu letošnímu mistrovskému utkání doma proti vedoucímu Slavkovu. Ve spíše bojovném utkání, s minimem šancí, se za první poločas blýsknul domácí brankář Anděl, když vytlačil střelu hostů zázračně na roh. Na druhé straně mohl otevřít skóre Jan Gargoš, který před vybíhajím brankářem poslal míč jen těsně vedle branky. Ve druhém poločase se domácí trochu stáhli a začaly bránit výsledek.Rozhodující moment utkání nastal v 67.minutě. Pomezní rozhodčí Václavík ukázal k údivu všech na roh pro hosty. Z něho nekrytý hostující hráč Malček prostřelil ze tří metrů domácího golmana. Hosté si výhru nakonec zkušeně udrželi.

Sestava Chuchelné: Anděl,Šrámek,Kotrč,Valenta P.,Kamrád,Fojtík M.,Koval,Gargoš O.,Fajka,Stuchlík, Gargoš J. Střídající. Fichna,Lejnar,Michalík

Chuchelná „B“-Služovice „B“ 6:2(3:1)
Střelecké gólové hody se konaly v sobotu v Chuchelné Již ve třetí minutě otevřel skóre domácí Lukáš Kamrád. Hosté po chybě domácího stopéra vyrovnali. Následně životní střelou zajistil vedení domácím Martin Jiřík. Třetí branku dal hlavou Martin Štefek. I v II.poločase byli domácí při chuti. Brankami Přemysla Škobránka a Svatopluka Karbana zvýšili už na 5:1. Hosté ještě dokázali snížit na 5:2. Poslední slovo měli domácí. Konečný stav 6:2 pečetil z přímého kopu Radim Zahradník.

Sestava Chuchelné „B“: Halfar,Jiřík,Zahradník,Štefek M.,Hartoš,Fojtík J.,Obrusník,Valenta D.,Karban,Galčan,Kamrád L. . Střídající: Škobránek
Sdílet