Přípravné utkání s Bolaticemi

V neděli 14.2.2010 odehrálo mužstvo mužů své druhé přípravné utkání, opět na umělé trávě v Kravařích se soupeřem z I.A třídy, tentokráte s Bolaticemi.
Oběma mužstvům chybělo několik klíčových hráčů. Chuchelná držela po celý zápas se zkušenějším soupeřem krok. Na vedoucí branku Bolatic odpověděl vyrovnáním z penalty Adam Nedvěd. I tak po I.poločase Bolatice vedli 3:1. Ve II.poločase se snažila Chuchelná korigovat výsledek. Snížit na 3:2 se podařilo brankou Patrika Valenty.Ze zbývajících šancí se vyrovnat nepodařilo. Bolatice pečetili výsledek v 90. minutě brankou na konečný výsledek 4:2. Zkušeně zápas odřídil Radek Kotík.
Sestava Chuchelné: Anděl,Śrámek P, Fojtík M.,Valenta,Štefek M., Stuchlík, Gargoš O.,Fichna,Koval, Nedvěd,Gargoš J., střídající. Halfar J.,Jiřík, Karban, Fojtík J.
Sdílet