Darkovice „B“ – Chuchelná „B“ 3:3 (0:1)

V dalším kole zavítalo naše „B“ mužstvo na horkou půdu do Darkovic. Mužstvo domácích nechtělo nic ponechat náhodě a doplněni o hráče „A“ mužstva chtělo naplno bodovat. Bohužel mužstvo Chuchelné opět nemohlo nasadit všechny své hráče, protože souběžně s tímto utkáním hrálo i „A“ mužstvo s Dolní Moravicí a navíc několik dalších hráčů nemohlo nastoupit pro zranění. Tak se základní sestavě objevil i sváteční hráč Roman „Bohy“ Boháč, který naposledy hrál v základu ještě jako dorostenec v Kylešovicích dne 6.6.1999. Na lavičce zůstal osamocený Ondra Lejnar a tak mužstvo Chuchelné nastoupilo proti silnému soupeři s defenzivní taktikou. První minuty byly z obou stran opatrné s mírnou převahou domácích. Přesto hosté šli po dvaceti minutách do vedení, když D. Kupčík umístil přesný roh A. Kovala. Posléze mohl zvýšit J. Gatnar, ale brankář reflexivním zákrokem zachránil domácí od pohromy. Do konce prvního poločasu se již nic závažného nestalo a tak se šlo do kabin s překvapivým vedením hostujícího mužstva. Do druhého poločasu domácí mužstvo vše vrhlo do útoku a po ospalé dvacetiminutovce hostů bylo rázem 3:1 pro domácí a zdálo se již rozhodnuto. Hosty však tento nepříznivý stav nepoložil na kolena a po faulu v pokutovém území na D. Kupčíka snížil z pokutového kopu A. „Ševa“ Galčan. I nadále mužstvo Chuchelné hrálo na hranici svých možností a odměnou jim byl zasloužený vyrovnávací gól J. Gatnara po přesném centru A. Kovala. V poslední minutě chytil vekou šanci domácích jistý brankář R. Zahradník a tak tohle utkání přesný rozhodčí Beno Prásek ukončil za nerozhodného stavu 3:3. S tímto výsledkem však bylo daleko spokojenější hostující mužstvo, které předvedlo nesmírně bojovného ducha a po nejlepším výkonu jara si odvezlo poněkud překvapivě, avšak zcela zaslouženě velice cenný bod z této horké půdy.

Branky hostů: D.Kupčík, A.Galčan, J.Gatnar

Sestava: R.Zahradník,I.Kotrč,J.Fichna,R.Boháč,L.Kamrad,J.Fojtík,A.Koval, D.Valenta,J.Kupčík,A.Galčan,J.Gatnar

Náhradník: O.Lejnar

Vedoucí mužstva: O.Barvenčík

Autor: Roman „Bohy“ Boháč

Sdílet