Chuchelná „B“ – Hrabyně 3:2 (1:1)

Mužstvo Hrabyně patří již dva roky k těm lepším mužstvům ve IV. třídě. Toto mužstvo spoléhá na starší hráče, kteří hráli ve vyšších soutěžích. Chuchelenské béčko hrálo souběžně s „A“ mužstvem, které hrálo svůj mistrovský zápas až v Břidličné. Proto poskládání mužstva bylo velmi složité. Na lavičku se posadili hráči, kteří s „B“ mužstvem nemají nic společného. Nedalo se však nic dělat.
Od prvních minut bylo vidět, že Hrabyně je zkušenější mužstvo a asi půjde za svým cílem zvítězit. Do 20.minuty I.poločasu se hrálo jen na půli domácích. Proto nebylo divné, že první branku utkání dala Hrabyně. Krásný centr do šestnáctky, hlavička do protisměru brankáře, 0:1. Čekalo se, že Hrabyně vedení nepustí, bylo tomu však jinak. Za pět minut po první brance vybídl milimetrovou přihrávkou Aleš Koval Imra Kotrče a ten levou nohou do šibenice vyrovnal, 1:1. Po této brance jakoby Chuchelné narostla křídla. Aleš Koval nastřelil tyč, domácí zjistili, že jde hrát i proti Hrabyni v tomto složení.
Ve II.poločase to byli hosté, kteří se dostali opět do vedení. Na přetažený centr nedosáhl náš obránce a pro útočníka hostí nebyl problém skórovat , 1:2. I to hostům nestačilo. Při jednom závaru asi 15 minut před koncem zápasu se dostal k odraženému míči Roman „Bohy“, a z deseti metrů prostřelil vše co mu stálo v cestě, 2:2. Je nutné dodat, že ta jeho branka byla asi první a poslední v jeho béčkovské kariéře, stála ale za to !!! Hrabyně se snažila strhnout vítězství na svou stranu, bohužel ji to nebylo přáno. Dvě minuty před koncem utkání trefil míč ruku hrabyňského obránce a rozhodčí Beno Prasek ukázal nekompromisně na značku pokutového kopu. „Maldini“ nezaváhal a bylo to 3:2 pro domácí. I když v tomto utkání tahala Chuchelná za kratší konec, byla nakonec šťastnější. Hrabyně si může vyčítat, že nešla důrazněji za vítězstvím, když 2x v utkání vedla !!

Sestava Chuchelné „B“:
Halfar,Valenta D.,Zahradník,Fichna,Jiřík,Fojtík J.,Štefek M.,Kotrč, Gatnar, Lejnar,Koval
Střídající: Boháč R.,Galčan,Lejnar O.

Sdílet