Chuchelná „B“ – Služovice „B“ 2:1 (0:0)

Dle postavení mužstev v tabulce to mělo být pro domácí jednoduché utkání. Převaha ze strany domácích po celý I.poločas byla, bohužel bez brankového efektu. Šance Imra Kotrče a Aleše Kovala volaly po brankách. Proto největší šancí v I.poločase byla nastřelená tyč Romanem Kamrádem. Domácí se branky dočkali až na začátku II.poločasu, když krásnou střelou nedal šanci brankáři Služovic Martin Štefek. Bohužel neproměněné šance se domácím málem vymstily. Hosté nakopli z půli hřiště míč, ten přeskočil vybíhajícího brankáře domácích Jana Halfara a bylo to rázem 1:1. Spravedlivou výhru pro domácí nakonec zachránil tři minuty před koncem Roman Kamrád, když v pokutovém území převzal střílející přihrávku od Aleše Kovala, uvolnil se a podél brankáře poslal míč do hostující sítě. Vítězství domácích bylo zasloužené.

Sestava Chuchelné „B“: Halfar Jan, Michalík Adam, Zahradník Radim, Kamrád Roman, Jiřík Martin, Kamrád Lukáš, Štefek Martin, Fojtík Jiří, Valenta David, Kotrč Imrich, Koval Aleš
Střídající : Fichna Jakub,Kupčík Daniel, Galčan Andrej

Sdílet