Chuchelná – Zlatníky 5:2 (3:0)

20.4.2010 – Chuchelná rozhodla zápas během první půlhodiny. V 11.minutě se řítil na branku hostů Petr Boček a své sólo nadvakrát proměnil. Podobná situace nastala o pár minut později. Radomír Muller vyslal přes střed prostupné obrany hostí míč do běhu opět Petrovi Bočkovi, který si situaci opět zopakoval a bylo to 2:0 pro Chuchelnou. Třetí branku Chuchelné dal nejlepší střelec Chuchelné Radomír Muller, který ve 29.minutě po odraženém míči v šestnástce prostřelil vše co mu stálo v cestě, 3:0. Je nutné uznat, že i hosté měli tři slibné brankové příležitosti, bohužel je vždy vychytal náš skvěle chytající brankář Tomáš Anděl. Chuchelná si toto vedení v I.poločase zasloužila za svou větší aktivitu.
Zlatníky chtěli II.poločas alespoň korigovat výsledek, domácí se zatáhli do obrany. Byli to však domácí, kteří vstřelili další branku , a to zásluhou Patrika Valenty po standartní situaci. Tato branka do šibenice z 25 metrů stála za to !!!! Následně z protiútoku hosté snížili a po pěti minutách korigovali už na 4:2. Domácí uklidnil až několik minut před koncem opět Radomír Muller.
Byl to zápas dvou mužstev nemyslících na záchranu. Diváci mohli být s výkonem domácích spokojeni, neboť takový ranec branek se v Chuchelné moc nevidí.

Sdílet