Chuchelná – Chlebičov 0:0

V neděli 10.4. se náš „A“ tým postavil na domácím hřišti klubu okupující poslední místo tabulky – TJ Chlebičov. Neušlo žádným uším, že tým po nepříliš povedeném podzimu, chce na jaře díky posilám udržet 1.B třídu. Na soupeři bylo rozhodně vidět, že poslední místo museli ukopat na podzim úplně jiní hráči. Dá se říci, že se hosté po celou dobu utkání zdáli být více fotbalovější. O to více tragická však byla jejich koncovka. Naši chlapci bránili dobře, ovšem když soupeř využívá i krajních beků k podpoře útoku a zaměstnává tím i naše útočníky, aby konali obrannou práci, není divu, že jsme se moc dopředu nedostávali. Během zápasu jsme si vytvořili pár šancí, ovšem ani nám se je nepodařilo proměnit. Zápas, kde více ze hry měli hosté skončil smírně 0:0.

Sestava TJ Spartak Chuchelná

Anděl

Stuchlík Valenta Šrámek Fojtík

Stoklasa Nedvěd Kotrč Jiřík

Müller Lejnar H.

Střídali:

Boček, Faika, Kamrád

Sdílet