Chuchelná „B“ – Kozmice „B“ 4:0(2:0)

Vítězstvím chtělo naše „B“ mužstvo zakončit tuto podzimní sezónu. Posledním soupeřem bylo na domácím hřišti mužstvo z Kozmic. Chuchelná se do soupeře hned v úvodu zakousla. První branku utkání však mohli dát hosté, hostující útočník se řítil sám na naší branku, Honza Halfar ho však vychytal. Ve 12.minutě stál na správném místě v pokutovém území osamocen Andrej Galčan (Ševa), vzpoměl si na své střelecké léta a bylo to 1:0. V dalším průběhu utkání se spíše bojovalo, na další branku se čekalo do 35.minutě. Na hranici šestnáctky si zpracoval míč Jakub Fichna a padajícím listem, gólem sezóny, překvapil brankáře hostů i diváky. Na takové světlé okamžiky se vyplácí na fotbal chodit !!
Ve II.poločase přidali domácí ještě dvě branky. Po faulu na Benedikta Rolného se kopala penalta, kterou úspěšně proměnil Martin Štefek (Maldini). Čtvrtou branku dal v 75. minutě Marián Obrusník po hrubé chybě nejistého brankáře Kozmic. Chuchelná zakončila podzim 2010 přesvědčivým vítězstvím, bodů však mohlo být po podzimu o něco více ??!!

Sestava Chuchelné „B“
Halfar, Kamrád R., Zahradník, Fichna, Hartoš, Jiřík, Kotrč, Štefek M., Kupčík, Galčan, Rolný . Střídající : Obrusník M., Fojtík, Budzel

Sdílet