Chuchelná „B“ – Závada 3:0 (3:0)

Lepší vstup do utkání si domácí nemohli přát. Už ve druhé minutě centr Benedikta Rolného z pravé strany tečoval nešťastně obránce Závady, míč přeskočil brankáře a Andrej Galčan osamocen hlavičkoval do prázdné brány, 1:0 !! V 6.minutě to mohlo být 2:0. Andrej Galčan jel sám na brankáře hostů, bohužel. Zvýšení stavu se dočkala Chuchelná ve 12.minutě, když Imrich Kotrč vybídl Daniela Kupčíka k sólu, ten nezaváhal, 2:0 !! Závada byla do té úplně doby dezorientovaná. I tak mohla Závada minimálně korigovat 2x výsledek. Nestalo se. Pak jel opět na branku Závady Andrej Galčan, opět vraždil, ani na dvakrát se mu nepodařilo brankáře překonat. Chuchelná další branku dala ve 28.minutě z pokutového kopu za faul na exekutora penalty, Martina Štefka. II.počas branky nepřinesl, Chuchelná měla opět více ze hry i více brankových příležitostí. Výsledek si s přehledem uhlídala. Bylo to zasloužené vítězství Chuchelné, Závada ukázala, že jim hra na cizích hřištích nesedí a body sbírá spíše doma.

Sestava: Halfar, Hartoš, Zahradník,Fichna, Valenta, Jiřík, Kotrč, Štefek, Kupčík, Rolný, Galčan . Střídající: Obrusník M., Fojtík J.:

Sdílet