Chuchelná – Štítina 2:2 (2:0)

Již za velmi podzimního počasí se uskutečnilo mistrovské utkání 1.B třídy skupiny A mezi naším celkem a TJ Tatran Štítina. Hostům se podzimní část sezony dařilo a nebylo se čemu divit, že k nám přijeli v roli lídra tabulky. Očekávali jsme těžký zápas, navíc z minulého utkání chyběl „vykartovaný“ Faika. Kapitánskou pásku po něm převzal Anděl a post stopera hrál Valenta. Jak jsem již nesčetněkrát psal, tak i v tomto zápase jsme se rozjeli na plné obrátky. Hostům a jejich fanouškům klesly brady velmi rychle po úvodním hvizdu. To když hned v první minutě se „utrhl“ Boček po pravé straně a mířil směrem k bráně tísněn obráncem. Z něj si potom „udělal Máničku“ a přihrál pod sebe na jedenáctku, kde nabíhal Müller, který se ve vyložené šanci nemýlil. 1:0. Opět jsme skórovali z prvního útoku. Štítina ovšem ukazovala své kvality. Kombinovali především díky dobré spolupráci s krajními beky, kteří tak potom dostávali své hráče do přečíslení. Naše obrana ovšem držela i přesto, že sudí nám pískal kdejakou hloupost. Na opačné straně tak přísný nebyl, ale zase na té straně aspoň padaly góly. Respektive jeden, když skóroval Boček po přihrávce do nohy od Stoklasy z pravé strany. V 20. minutě 2:0. Dál se hrál pěkný fotbal. Šance byly k vidění na obou stranách, ale do konce poločasu se skóre nezměnilo. Do druhého poločasu jsme nastoupili beze změn. Hrál se opět pohledný fotbal, jenže bohužel góly teď začaly padat i do naší sítě. V 51. minutě odpískal rozhodčí faul asi metr od hranice pokutového území na pravé straně hřiště. Soupeř rozehrál centr, který propadl obranou a bohužel i pod nohama našeho brankáře. 2:1. Asi v 58. minutě se sám řítil na gólmana Müller, byl faulován, ale přesto se mu podařilo vystřelit, zvonila ovšem jenom tyč a rozhodčí věc nejspíše posoudili jako výhodu a nechali hru pokračovat dál. Ta se nevyvíjela pro naše kluky příliš dobře, protože jsme inkasovali v 62. minutě podruhé na konečných 2:2. Do konce zápasu se již hra prakticky nezměnila.

Shrnuto a podtrženo: Na domácí půdě letos Chuchelná nebyla poražena. Slova fanouška: „Před zápasem by remízu bral asi každý, ale po prvním poločase, to už asi nikdo.“

Sestava domácích:

Anděl

Valenta

Michalík Šrámek Fojtík

Stoklasa Nedvěd Gargoš Stuchlík

Boček Müller

Střídali: Lejnar, Koval, Pillar

Sdílet