Hněvošice „B“ – Chuchelná „B“ 1:1 (0:0)

Trochu s obavami jelo naše „B“ mužstvo do Hněvošic. To ještě umocnilo nedostavení se hlavního rozhodčího, jehož úlohu převzal domácí funkcionář. Chuchelná hned v úvodu Hněvošice zaskočila svou aktivní ofenzívní hrou. Domácí si nevěděli s naší hrou 25 minut I.poločasu rady. Pak se ale řítil po nedorozumění obrany hostů hráč na naší branku, Lukáš Hartoš zatáhl za záchranou brzdu a byla z toho jen žlutá. To se opakovalo , za několik minut i na druhé straně. Takže I.poločas O.K.. Hned v 5.minutě II.poločasu rozhodčí nařídil , proti hostům,přísnou penaltu za sražení hráče v pokutovém území. Honza Halfar směr míče vystihl, bohužel se míč odrazil opět ke střelci penalty a bylo to 1:0 pro domácí. Pak domácí převzali na několik minut iniciativu hry. V 17.minutě II.poločasu bylo vyrovnáno. Na přetažený centr z pravé strany si vyskočil nejlepší hráč Chuchelné v tomto zápase, Martin Jiřík a bylo vyrovnáno, 1:1. Od té doby byla opět Chuchelná aktivnější, v nastaveném čase mohla však inkasovat. Hostující obránce Roman Kamrád nechtěně hlavičkoval na naši bránu, míč orazítkoval břevno, ještě štěstí, že kouzlil na čaře opět Honza Halfar. Remíza byla v tomto zápase nakonec spravedlivá. Chuchelná předvedla nejlepší utkání letošní sezóny. Možná to bylo početnou diváckou kulisou a povzbuzováním fanoušků Chuchelné .

Sestava: Halfar, Hartoš, Zahradník,Fichna, Kamrád, Jiřík, Kotrč, Štefek, Valenta, Rolný, Galčan . Střídající: Kupčík, Obrusník M.

Sdílet