Dolní Moravice – Chuchelná 3:1 (1:1)

Minulé kolo 1.B třídy přineslo několik pozoruhodných a překvapivých výsledků. Bohužel jsme se o překvapení postarali i my v Dolní Moravici. Zápas byl odehrán v sobotu 9.října na hřišti tamního Sokola. Po úvodním hvizdu se hrála vyrovnaná hra, z které naši dokázali v 21. minutě skórovat. Rohový kop zahrával Koval, míč zatočil na vzdálenější tyč a Nedvěd využil své převahy v pokutovém území a hlavou skóroval. 0:1. Jenže věc nebyla vůbec tak lehká, jak se zdálo, ale obrana držela až do 36. minuty, kdy soupeř skóroval. Zahrávali jsme standardní situaci z půlky. Po nedorozumění se domácí řítili po pravé straně, obehráli obranu a brankář Anděl neměl šanci proti střele zakročit. 1:1. Naši se zvedli a hra se opět vyrovnala a do konce poločasu se vyznačovala především bojem ve středu hřiště. Do kabin jsme šli za nerozhodného stavu. Druhý poločas navázal na konec prvního. Hrálo se na jistotu a čekalo se, kdo udělá první chybu. Bohužel se tak stalo na naší straně. V 54. minutě jsme bránili šestnáctku. „Špílmachr“ domácích měl balon pod kontrolou, byl tísněn obráncem, nikomu přihrát nemohl, tak podle známého rčení „Když nevíš, co s balonem, tak do něj kopni,“ vystřelil na Anděla zpoza pokutového území a ten na střelu doprostřed brány nezareagoval. 1:2. Naše hra začala mít klesavou tendenci. Rostla nervozita i díky velmi rozporuplným rozhodnutím hlavního rozhodčího. V 74. minutě jsme opět obdrželi branku po kombinaci soupeře na levé straně. 1:3. Vypadalo to, že to tak i skončí, ale soupeři došly síly a my jsme pronikali do jejich obrany. Jenže v cestě nám stály dvě věci, a to čas a zásahy sudích. Asi v 90. minutě dostal Boček míč a přihrával do běhu na Müllera, který by šel sám. Pomezní zamával nesmyslný ofsajd. Müller byl dobré dva kroky ještě před posledním bránícím hráčem v momentu přihrávky. A to vyvolalo velké emoce. Ty nezvládl náš kapitán a stoper Faika, který dostal nejprve žlutou kartu za kritiku rozhodčího a vzápětí druhou žlutou, protože se z té první nepoučil a pokračoval. Čili minimálně na jeden zápas stop. Poté se povedla sudímu jedna z mála věcí v tomto utkání, když odpískal konec zápasu, kde jsme prohráli 1:3.

Sečteno a podtrženo: Domácí si nejspíše výhru zasloužili. Náš tým nehrál tak, jak jsme od něj zvyklí, a tak i prohrál

Sestava Chuchelné:

Anděl

Faika

Stuchlík Šrámek Michalík

Lejnar Nedvěd Stoklasa Koval

Müller Boček

Střídali: Valenta, Pillar, Jiřík

Sdílet