Chuchelná „B“ – Darkovice „B“ 1:4 (1:2)

V předehrávce, z důvodu účasti našich hráčů na kvalifikačním utkání ME ČR-Skotsko v Praze, chtěla Chuchelná odčinit krutou porážku z Hrabyní. Bohužel se to opět nepovedlo. Hosté se ujali vedení v 15.minutě. Ve 31.minutě se řítil na branku hostů Imrich Kotrč, byl faulován, rozhodčí Beno Prasek ukázal jen žlutou kartu !! Ještě štěstí, že následně Radim Zahradník vymetl z přímého kopu šibenici ,1:1. Do šaten se však skóre ještě jednou měnilo, a to ve 42.minutě. Po rohu a špatném pokrytí hráčů hostů to bylo 1:2. Úvod II.poločasu domácím opět nevyšel. Útočník Darkovic převzal míč před šestnáctkou, „udělal“ si stopéra a křižnou střelou podél brankáře poslal míč potřetí do naší brány. Když za dalších 15 minut stratil Marcel Budzel míč, řítil se útočník hostů na naší bránu a zvýšil už na 1:4, bylo rozhodnuto !! Domácí se už na nic nezmohli. Opět jsme mohli konstatovat, že soupeř byl fotbalovější, určitě běhavější se smyslem pro kolektivní hru se zapojením všech hráčů do hry.
Žádné kdyby ,ani pro toto utkání, neplatí.

Sestava Chuchelné „B“: Kamrád, Budzel, Zahradník , Jiřík, Hartoš, Valenta, Štefek M., Kotrč, Karban, Kupčík, Rolný Střídající: Obrusník, Galčan,Fojtík

Sdílet