Chuchelná – Břidličná 0:0

JAuauauuu – Přijela k nám Břidličná. Ale teď vážně. V neděli 3.10. k nám přijeli hosté z TJ Kovohutě Břidličná. Břidličná byla před utkáním na 4. místě s 13 body a my jsme byli za nimi o jeden bod. Takže utkání slibovalo velký boj. A tak se i stalo. Hrálo se od začátku o každý metr, o každý souboj i o každý balon. Pro diváka ne moc atraktivní hra, protože se hrálo na jistotu. Hlavně neinkasovat první. Hra byla vyrovnaná. Šance byly na obou stranách jen velmi ojediněle. Jako příklad, když Nedvěd skočil „do rybičky“, ale ve vyložené pozici minul. Zpestření mohl přinést i fakt, že hlavní sudí byla žena, ale bohužel celý pohled na hru degradovalo tragikomické divadelní představení hostujících hráčů. Proto ten úvod. První poločas změnu skóre nepřinesl a v druhém poločase se vůbec nic nezměnilo. Hra byla pořád stejná a směřovala k remíze. Střídání nic nového do hry nepřinesla. Před koncem utkání jsme ovšem málem obdrželi branku. Anděl vyběhl z brány proti nájezdu soupeře, ten přihrál a útočící hráč zvolil okamžitou střelu. Gól však nevsítil, do cesty se mu dostal hrdina tohoto momentu stoper Faika, když jej střela trefila, řekněme, do slabin. Skóre se tedy neměnilo.

Sečteno a podtrženo: Důležitý zápas, ze kterého se nám podařilo vybojovat pouze 1 bod. Hosté by si měli uvědomit, že fotbal se hraje především nohama a ne hlasivkama.

Sestava Chuchelné:

Anděl

Faika

Stuchlík Šrámek Fojtík

Lejnar H. Nedvěd Gargoš Koval

Müller Boček

Střídali: Pillar, Stoklasa, Valenta

Sdílet