Hrabyně – Chuchelná „B“ 5:1 (3:1)

Prvních deset minut se hrál neuspořádaný fotbal z obou stran. Pak zahrozil střelou z dálky hostující Martin Štefek. Následně domácí nastřelili tyč a ve 13.minutě se ujali vedení po nedorozumění obránců hostů. Po první brance se Chuchelná tlačila před domácí branku s cílem vyrovnat, bohužel marně. Když ve 28.a 31.minutě Chuchelná opět inkasovala, domácí převzali iniciativu zápasu. I tak se Chuchelné podařilo brankou do šatny snížit na 3:1. Kdo myslel, že Chuchelnu gól povzbudí se mýlil. Hned na začátku II.poločasu domácí přidali dvě branky a zápas se dohrával jen z povinnosti více neinkasovat z pozice Chuchelné. Tak jak se Chuchelná mohla v minulých zápasech pyšnit nepropustnou obranou, s Hrabyní v defenzivě totálně selhala i zásluhou brankáře, který neměl svůj den. Hrabyně vyhrála naprosto s přehledem a zaslouženě.

Sestava Chuchelné „B“ : Halfar,Budzel,Zahradník,Jiřík,Valenta,Karban,Štefek,Kotrč,Kamrád, Rolný,Galčan střídající: Obrusník,Kamrád,Fojtík

Sdílet