Chuchelná „B“ – Mokré Lazce „B“ 1:1 (0:0)

Hosté hned v prvních minutách neproměnili dvě vyložené šance. Poté se zápas uklidnil a hrálo se většinou o střed hřiště. Největším nebezpečím pro obě obrany byly po celé utkání standartní situace, rohové kopy. Po jednom z nich orazítkoval Jakub Fichna tyč hostující branky. Úvod II.poločasu vyšel lépe hostům, když na střelu hostujícího útočníka ,ze 17 m , brankář domácích nedosáh, 0:1 !!. Za několik minut bylo vyrovnáno. Martin Štefek byl faulován před pokutovým územím, Radim Zahradník krásnou umístěnou střelou nedal brankáři hostů šanci 1:1 !!.
Patnáct minut před koncem zápasu mohli hosté rozhodnout. Obránce domácích Lukáš Hartoš zastavil pronikajícího útočníka nedovoleně v pokutovém území, rozhodčí nezaváhal a ukázal na značku pokutového kopu. Jan Halfar v brance domácích střelu vystihl a zajistil domácím alespoň bod. Na IV. třídu měl zápas dobrou úroveň. Konečná remíza zápasu slušela.

Sestava Chuchelné „B“ : Halfar, Hartoš, Zahradník, Fichna, Budzel, Valenta, Štefek M., Kotrč, Karban, Rolný, Galčan, střídající: Kupčík, Obrusník

Sdílet