Chuchelná „B“ – Šilehřovice „B“ 3:0 (2:0)

V dalším mistrovském utkání narazilo naše „B“ mužstvo na nováčka soutěže ze Šilheřovic. Hosté přijeli jen v devíti hráčích. Mělo se tedy jednat o jednoznačnou záležitost. Opak však byl pravdou. I když se hrálo celý zápas jen na polovině hostů , Chuchelná Šilheřovice ničím nepřekvapila. Nakopávané míče a hra středem domácích se tříštila přes dobře zorganizovanou obranu hostí. Ve 28.minutě hostující obránce nastřelil Andreje Galčana („Ševu“), od kterého se odrazil míč do sítě , 1:0 pro Chuchelnou. Tím se domácí uklidnili. Výsledkem toho byla druhá branka ve 38.minutě, kdy po rohu si dobře zpracoval míč Jan Gatnar a bylo to 2:0. Třetí branku dal ve II.poločase opět Jan Gatnar, když dostal milimetrovou přihrávku od Martina Štefka, „udělal“ si brankáře a bylo to 3:0. Zápas ukázal, že je horší hrát proti devíti než jedenácti hráči. I když „hubené“ vítězství byla povinnost, až další zápasy prověří sílu mužstva.

Sestava Chuchelné „B“: Halfar, Hartoš, Zahradník, Kamrád R., Budzel, Obrusník, Štefek M., Kotrč, Kamrád L., Galčan, Gatnar Střídající : Fojtík J.

Sdílet