Horní Benešov – Chuchelná 4:2 (2:2)

V sobotu 4. září jsme zavítali do Horního Benešova, kde se s námi utkala místní TJ. Počasí bylo chladné a pršelo. Naši nastoupili bez zraněného Müllera a Bočka v útoku podporoval Gargoš J., jenž hrál na postu vysunutého záložníka. Věděli jsme, že o žádný jednoduchý zápas se jednat nebude. Ale již v 5. minutě se měnilo skóre v náš prospěch. Boček se dostal do pokutového území, kde ho sestřelil skluzem domácí obránce. Sudí ani na chvíli neváhal. Míč si na puntík postavil Faika a nemýlil se. 1:0. O 5 minut později šel Boček znova do úniku sám na brankáře, ale tentokráte již obránci skluz provedli čistě a skóre se neměnilo, ale i tak to byla ale velká šance. Poté se ovšem rozjel stroj z Horního Benešova. Od 15. minuty nás začal přehrávat, hlavně v kombinaci. A v 17. minutě to potvrdili srovnáním skóre. Našim se nedařily odkopy z pokutového území. Ty dopadaly někde k hranici šestnáctky odkud soupeř pálil buď přímo na bránu, nebo okamžitě kombinoval se spoluhráčem do nebezpečné situace. 1:1. Našim v této fázi hry se bohužel moc nedařilo. A soupeř byl čím dál tím fotbalovější. Měli však jednu překážku. Brankář Anděl celý zápas vychytával gólové situace domácího celku. V 20.minutě jsme opět inkasovali branku, téměř ze stejné situace a stejné chyby. 2:1. Takto pokračovala hra až do 40. minuty, kdy ve hře domácích došlo k změně. Už to nebyla ta kombinace a naši se dostávali více k míči a dopředu. V 45. minutě po rohu, který zahrával Faika se míč dostal až k Stoklasovi, který v pádu prostřelil domácího gólmana. 2:2. Sudí po rozehrání odpískal konec prvního poločasu. V prvním poločase se hustě rozpršelo a tak to pokračovalo i nadále. Do druhého poločasu jsme nastoupili beze změn. Hra domácích se po návštěvě kabin ovšem opět dostala do nebezpečné pohody. Soupeř nás přehrával, avšak Anděl kouzlil a čaroval. Přesto se soupeři povedlo skórovat v 53. a 75. minutě. Góly padly po individuálních chybách našich hráčů. Do konce utkání se již skóre neměnilo. Přijeli jsme na hřiště soupeře, který se na nás připravil dokonale. Sečteno a podrženo: První prohra našich v této sezóně, výborný brankář Anděl, nedůslednost při odkopech z obrany.

Souspiska TJ Spartak Chuchelná:

Anděl

Faika

Michalík, Valenta, Fojtík

Koval, Stoklasa, Nedvěd, Šrámek

Gargoš J.

Boček

Střídali: Lejnar, Pillar, Stuchlík

Sdílet