Úspěšný podzim starší přípravky

Po odehraném posledním kole podzimní části, se „borci“ starší přípravky drží v pomyslné tabulce na druhém místě. Se šesti výhrami a dvěma porážkami, je to nejlepší umístění, kterého doposud dosáhli. V této sezoně se sešlo 5 kluků ročníku 2009, což jsou nejstarší kluci této kategorie. Tohle se výrazně  projevilo na dobrých výsledcích jednotlivých zápasů. Do hry se však také zapojili i kluci mladších ročníků, kteří měli možnost se rozehrát. Realizační tým byl doplněn o trenéra Imricha Kotrče což výrazně přispělo nastolil řád, disciplínu a dobré herní pojetí hry. Každopádně stále je co zlepšovat, pracovat na sobě a hlavně si užívat hru a bavit se fotbalem. Všem hráčům, rodičům i realizačnímu týmu, gratulujeme a  poděkujeme za dosavadní tvrdou práci, pomoc a čas, který věnovali fotbalu.

Vladislava Plačková

 

Sdílet