Sportovní slavnost Chuchelná 2016

Sportovní slavnost, kterou pořádá TJ Spartak Chuchelná, je již tradiční akcí, která přináší lidem kulturní, společenské a sportovní zážitky.

Co se týče kulturního programu, poslední roky byly slavnosti “velmi úspěšné”. Zahrály si u nás kapely Kreyson, Citron, Legendy se vrací, Turbo, Alkehol, Tublatanka, DESmod a v neposlední řadě velmi úspěšná slovenská skupina No name.

Sportovní slavnost je před námi a naší milou povinností je vám prozradit, co jsme si pro Vás letos připravili a na co se můžete těšit !

Slavnost 2016 se uskuteční v termínu od 15. 7. – 17. 7. 2016. Během těchto tří dnů si přijdou na své milovníci sportu, posluchači kvalitní hudby i příznivci dobrého jídla a pití.

Páteční program je z pohledu kultury vrcholem slavnosti.

Celá akce vypukne od 19:00 hod., kdy se Vám představí kobeřická kapela CLUNCER. Jsme rádi, že pozvání na naši akci přijali.

Naše pozvání přijal i letos DJ Rádia Čas – Honza Gavelčík, který Vás bude po celý večer provázet těmi největšími českými i zahraničními hity minulosti i současnosti.

Domluvit hvězdu večera není nic jednoduchého, proto jsme moc rádi, že se nám letos podařilo domluvit spolupráci se dvěma hosty.

Prvním hostem je skupina, která má na tuzemské scéně opravdu své místo. Hity jako: Lhůta záruční, Celibát, Katarze, Fáze pád, Léto lásky, Etikety … mohli bychom pokračovat ještě dlouho.

Ano, naše pozvání přijala skupina SLZA, která v anketě zlatý slavík získala hned dvě ocenění. Objev roku 2015 a Hvězda internetu 2015. Vydala nové album a v rámci svého turné: “KATARZE TOUR 2016” vyráží koncertovat po celé zemi. Už vyprodala 9 měst a jednou ze zastávek bude právě naše slavnost v areálu TJ Spartak.

Koncertem SLZY naše zábava nekončí. Druhým hostem , který přijal naše pozvání je moravsko-pražská hardrocková kapela ,,TRAKTOR,, která se může pochlubit těmito hity: (Láskožrouti, Bludičky, Defenestrace, Alcatranz, Sybil, a další…)

Po jejich vystoupení se o další vlnu zábavy postará DJ.
Páteční večer bude našlapaný skvělou hudbou až do ranních hodin.

Tímto Vás všechny srdečně zveme.

Petr Depta
Organizátor akce

Vstupenky na skupinu Slza a Traktor již v prodeji……

Plakát sportovní slavnost Chuchelná 2016
Sportovní slavnost Chuchelná 2016

PROGRAM
Hosté: Český slavík objev roku 2015 a hvězda internetu skupina Slza
Hlavní host: TRAKTOR
Předkapela: CLUNCER

Prodejní místa:
Cafe Lukas Chuchelná
SLUNA Opava
OIS Ostrava (všechny pobočky)
OC Futurum – info stánek
OC Nová Karolína – info stánek
Petr Depta (602 759 005)
Ondřej Gargoš (606 053 501)

V předprodeji 240 Kč, na místě 340 Kč.
Vstup zdarma pro děti do 130 cm
Konec předprodeje 14.7.2016

Sdílet