Fotbalove zápasy od 11.5.-12.5.2010

Chuchelná „B“ – Píšť „B“ 1:5 (0:2)
Ve středu 12.5.2010 se odehrálo odložené mistrovské utkání IV.třídy. Hosté vzali zápas prestižně a posílili se hráči a náhradníky „A“ mužstva. Bohužel Chuchelná šetřila hráče na záchranářské práce v I.B třídě. Rozdíl byl proto vidět. Z velkého tlaku v I.poločase hosté zužitkovali jen dvě šance, v poslední minutě I.poločasu jim Roman Kamrád chytil penaltu. I do II.poločasu šli hosté s větším nasazením a v 60.minutě zvyšovali již na 3:0. Rozhodčí B.Prasek vrátil domácím penaltu, kterou Hynek Lejnar snižoval na 3:1 Z dalších šancí hostů, a zásluhou domácího stopéra Radima Zahradníka, se ujaly jen další dvě střely v síti domácích. Domácí tak odešli, již podruhé v krátké době doma, poraženi 5:1 !!.
Sestava Chuchelné „B“: Kamrád R.,Jiřík,Zahradník,Štefek M.,Hartoš,Škobránek,Lejnar,Valenta D.,Kupčík,Kamrád L.,Rolný Benedikt. Střídajícící: Fojtík J., Budzel.

Mladší žáci 4+1

Chuchelná – Štítina 17:7 (9:1)

Sdílet