Bruntál – Chuchelná (3:0)

V neděli 28.3.2010 vyjeli naši fotbalisté do Bruntálu (umělá tráva) k svému prvnímu mistrovskému utkání 1.B třídy. Na hře domácího týmu bylo poznat, že posílili své střední pole. Hlavní oporou byl bývalý hráč 1. ligy Ivo Krajčovič, se kterým měli naši fotbalisté velké problémy. Chuchelná vesměs ze začátku utkání pouze bránila. Naneštěstí se už v 12. minutě zranil Kotrč a bylo to na obraně poznat. V poločase šly mužstva do kabin za stavu 2:0. V druhém poločase se trochu naše hra zvedla a vytvořili jsme si i nějakou tu gólovou příležitost. V 63. minutě se zranil také Nedvěd. Zápas pokračoval vyrovnaně, ale své šance se chopili pouze domácí a rozhodli zápas ve svůj prospěch 3:0.

Sestava Chuchelné: Anděl, Michalík, Kotrč (12. Kamrád), Fojtík Michal, Šrámek, Valenta, Nedvěd (63. Lejnar) , Stuchlík (78. Fichna), Gargoš Ondřej, Koval, Faika

Střídající: Kamrád, Lejnar, Fichna, Jiřík, Fojtík Jiří, Halfar

Sdílet