Chuchelná – Krásné Loučky 2:2 (1:1)

Poslední domácí utkání odehráli naši hráči za krásného podzimního dne se Sokolem Krásné Loučky. Zápas se odehrál 31.října. Naše řady byly před zápasem mírně oslabeny. Chyběl Boček, který nenastoupí ani v příštím zápase. Stoklasa také, protože se zranil v minulém zápase s Bruntálem. A chyběl i v poslední době dobře hrající Šrámek. Hosté se před utkáním nacházeli na 2. příčce v tabulce a Chuchelná byla za nimi o čtyři body. Kdo si myslel, že hosté přijedou bránit do Chuchelné, kde se prostě letos nevyhrává, tak ten se mýlil. Svým pohybem a přesností nás soupeř již od první minuty dostával pod tlak. Nám situaci komplikovala nepřesná hra, kdy jsme vlastně bez boje odevzdávali míče soupeři. Ve druhé minutě si po levé straně seběhl hostující hráč a zpětnou přihrávkou na šestnáctku našel svého spoluhráče, který se trefil přesně k tyči. 0:1. Obraz hry zůstal stejný. Chuchelná zahrozila jen párkrát. Ve 14. minutě se nám podařilo poprvé pořádně zformovat útok a hned jsme slavili úspěch. Ze zálohy dostal do nohy balon Lejnar, který se otočil a všiml si nabíhajícího Müllera. Lejnar mu přihrál přesně do běhu. Müller se s míčem nepáral a vystřelil okamžitě na bránu. Jeho trefa se chytit nedala. 1:1. Hra se více uklidnila. Stále jsme byli na tom hůře oproti soupeři, ale zakončovat akce se jim nedařilo a do konce poločasu jsme již branku neviděli. Druhý poločas se nesl opět na vlnách toho prvního až do 57. minuty, kdy se měnilo skóre. Hosté se dostali do útoku. Naše obrana měla na oko vše pod kontrolou. Jenže pomoct útoku přišel hostující obránce, kterého okamžitě vybídl ke střele z 25 m jeho spoluhráč, a trefil se dokonale. 1:2. Museli jsme nějak přidat. Jak na agresivitě, tak i ofenzivě. Jenže výsledek byl pouze ten, že Fojtík musel v 80. minutě po druhé žluté kartě předčasně do sprch. Jelikož jsme neměli co ztratit, tak jsme vrhli vše do útoku. V 91. minutě jsme vybojovali rohový kop. Na jednu z posledních šancí si naběhl i brankář Anděl. Teď jsme hráli opravdu vabank. Rozehrával Valenta. Míč se kroutil do šestnáctky, kde se nacházel Nedvěd. Adam v malém vápně má v této soutěži jen málo sobě rovných, tak se není čemu divit, když se vyšplhal nejvýše ze všech a nechytatelnou hlavičkou rozhodl utkání. 2:2. V 92. minutě sudí odpískal konec zápasu.

Sečteno a podtrženo: Chuchelná si udržela na podzim domácí neporazitelnost. Ze šesti utkání jste na našem hřišti mohli vidět 2 výhry (Chomýž, Stěbořice) a 4 remízy (Štítina, Úvalno, Břidličná, Krásné Loučky). Na jaře nás tedy čeká dle mého názoru 7 divácky velmi atraktivních utkání. Naši hráči podporu potřebují a vy, diváci, jste jejich dvanáctým spoluhráčem.

Sestava domácích:

Anděl

Faika

Michalík Valenta Fojtík

Stuchlík Nedvěd Gargoš Koval

Lejnar H. Müller

Střídali: Pillar, Jiřík, Kamrád

Sdílet