O TJ Spartak Chuchelná

Hlavní fotbalové hřiště

Hlavní fotbalové hřiště se nachází v centru areálu. Je položeno v údolí a ze tří stran je kryto vyšší úrovní půdy. Hřiště je pokryto přírodním trávníkem a využívá se především pro domácí zápasy ze soutěže a vyjímečně pro jiné akce.

Treninkové fotbalové hřiště

Treninkové hřiště je položeno nad úrovní hlavního hřiště. Jak již jeho označení odpovída, používá se především pro trenink našich fotbalistů. Přístup na toto hřiště není nijak vymezen ani omezen a je tedy k dispozici komukoliv. Především místním dětem ke hraní.

Tenisové kurty

Za restaurací v areálu, jsou k dispozici dva tenisové kurty. Povrch je antukový. Kurty jsou přístupné po domluvě s vedoucím tenisového oddílu. Probíhají zde treninky tenisového oddílu, soutěže a místní žebříček mezi hráči oddílu. Ve vymezené době je za poplatek k dispozici si pronajmout hrací kurt, případně i okolní vybavení pro pořádání menších akcí. Více o pronájmu v kategorii Tenis.

Volejbalový kurt

Mezi hlavním a treninkovým hřištěm se nalézá jeden volejbalový kurt. Povrch kurtu je antukový. V ramci areálu volejbalového kurtu je také chata. Ta je primárně určena pro schování vybavení kurtu. Chata je ovšem k dispozici i k pronájmu na konání akcí. Více o pronájmu v kategorii volejbal.

Rybáři

Rybáři jsou zahrnuty také pod TJ Spartak Chuchelná. Starají se o údržbu rybníku v části Resta a rybníku v místním parku. Součástí je rybářská chata u rybníku v části Resta. Tuto chatu je také možno pronajmout.

Sdílet