Fotbalové zápasy 8.-9.5.2010

Velké Hoštice „B“ – Chuchelná „B“ 2:1(0:0)
Trochu s obavami jelo „B“ mužstvo Chuchelné do Velkých Hoštic.Bylo to nejen z důvodu, že se hrálo v neděli ráno, ale že ještě v sobotu večer nebylo jasné, kdo bude v utkání chytat. Do brány se postavil nakonec Roman Kamrád, který byl překážkou pro domácí nejen svou dvoumetrovou výškou. Domácí měli po celé utkání územní převahu, stříleli jen z dálky, to vše náš brankář a přehledem pochytal. Chuchelná se po celý I.poločas dobře bránila, Nakonec to mohla být Chuchelná, která mohla jít do kabin s vedením. Nejdříve domácí brankář se štěstím vychytal B.Rolného, pak z pěti metrů přestřelil bránu D.Valenta. V 53.minutě nás dokonce Benedikt Rolný dostal do vedení, naše radost trvala jednu minutu a bylo vyrovnáno. Ani remízu jsme neudrželi. Za dalších pět minut už jsme prohrávali.Po nedorozumění naší obrany a dorážce to bylo 2:1 pro domácí.
I když se Chuchelné nepodařilo vyrovnat, za svůj výkon v tomto zápase se hráči určitě nemuseli stydět.

Sestava Chuchelné „B“: Kamrád,Jiřík,Zahradník, Valenta D.,Hartoš, Škobránek, Michalík,Halfar,Obrusník M., Rolný,Kamrád L.. Střídající:Fojtík J.,Obrusník L.,Budzel

Přípravka Chuchelná – Velké Hoštice 7:4 (5:2)

Sdílet