Chuchelná „B“- Mokré Lazce „B“ 1:1 (0:1)

„B“ mužstvo se muselo obejít bez několika hráčů, kteří odjeli s „A“ mužstvem do Krásných Louček. Že hrajeme s mužstvem, které má jen jeden bod nebylo vůbec znát. Hosté byli v I.poločase výrazně lepší a domácí hráče k ničemu nepustili. Svou převahu korunovali ve 31.minutě, když špatnou přihrávku domácího hráče z pokutového území zachytil Ladislav Czerný, který přízemní střelou nedal J.Halfarovi šanci. Nepochopitelně hosté ve II.poločase povolili a dovolili domácím vyrovnat v 58.minutě.Domácí rychle rozehráli rohový kop a tečovaná střela Lukáše Kamráda ,z úhlu , skončila překvapením všech v síti hostů. Závěr byl z obou stran velice nervozní, rozhodnout utkání se již žádnému mužstvu nepodařilo.

Sestava Chuchelné: Halfar,Fojtík J.,Zahradník, Jiřík, Hartoš, Škobránek, Valenta,Obrusník M., Kamrád, Rolný, Galčan. Střídající: Budzel

Sdílet